WYSYŁKA W CIĄGU 24h

Nowy produkt

CHRUM, CHRUM...

65,00 zł

145,00 zł brutto

-80,00 zł

Obniżka!

Więcej informacji

Jesteśmy Bejbik Books!

Naszą misją jest tworzenie mądrych zabawek dla dzieci. 

Zastanawiasz się, co to są mądre zabawki ? To takie, które nie przebodźcowują dziecka, które uczą i bawią jednocześnie. To przemyślane, tworzone z miłością pomoce mamy i taty w walce o jak najlepszy rozwój dziecka.

Miękka książeczka sensoryczna. To idealny prezent dla dziecka, rozwijający wyobraźnie i zdolności motoryczne. Interaktywne strony z wesołymi zwierzakami, wykonanych z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości zapewni zabawę na dłuższy czas. Książeczki Bejbika pochłoną dziecko, ucząc kreatywności i skupienia oraz umiejętności przydatnych w codziennym życiu. 

Książeczka CHRUM, CHRUM... specyfika:

1. duża świnka z raciczkami oraz koroną zapinaną na rzep,

2. królik z dużymi, odstającymi uszami, brzuszkiem z lustra oraz łapkami na napy, przytrzymującymi szeleszczącą marchewkę,

3. puzzle w kształcie świnki,

4. duży, odpinany kwiatek. W płatkach kwiatka znajdują się piszczałki oraz dzwoneczki, oprócz tego szeleszczą. Środek kwiatka to lustro,

5. babeczka do złożenia. Elementy są przypinane na rzep.

Strony mają wymiary 21/21 cm

ZOBACZ FILM Z KSIĄŻECZKĄ CHRUM, CHRUM...

CHRUM

Książeczka posiada długie zapięcie na rzep, można dzięki niemu przymocować Bejbika do wózka, torebki, czy fotelika w samochodzie. Zapięcie ma wszytą grubą gumę, łatwo się rozciąga. 

Kolor i wzór bawełny może być inny, nieco zbliżony do tego na zdjęciach. Może to wynikać z ustawień monitora, na którym oglądasz zdjęcia, lub też z braków magazynowych niektórych wzorów bawełny. 

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: