Ten produkt wyślemy w ciągu 5 dni

Nowy produkt

WIEJSKA

75,00 zł

175,00 zł brutto

-100,00 zł

Obniżka!

Więcej informacji

Jesteśmy Bejbik Books!

Naszą misją jest tworzenie mądrych zabawek dla dzieci. 

Zastanawiasz się, co to są mądre zabawki ? To takie, które nie przebodźcowują dziecka, które uczą i bawią jednocześnie. To przemyślane, tworzone z miłością pomoce mamy i taty w walce o jak najlepszy rozwój dziecka.

Miękka książeczka sensoryczna. To idealny prezent dla dziecka, rozwijający wyobraźnie i zdolności motoryczne. Interaktywne strony z wesołymi zwierzakami, wykonanych z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości zapewni zabawę na dłuższy czas. Książeczki Bejbika pochłoną dziecko, ucząc kreatywności i skupienia oraz umiejętności przydatnych w codziennym życiu. 

Książeczka WIEJSKA specyfika:

1. duży kurczaczek z piszczałką i grzywą z tasiemką zapinaną na rzep,

2. stodoła zapinana na rzep, w którą można chować zwierzaki tj, owca, świnka, kurczaczek, krowa oraz kogut,

3. duża krowa z otwieraną buzią oraz trawa na sznurek,

4. labirynt,

5. zwierzaki, dopasowywanie jedzenia,

6. drzewo z chmurką oraz słoneczkiem na rzep. Do drzewa przyszyte zostały liście 3D oraz guziki, do których przyczepiać można elementy takie jak, kwiatki, jabłka i śnieżki.

7. kieszonka z gumką na elementy do strony nr 6. Chmurka z deszczem, grzmotem oraz biała chmurka. Listki żółte, zielone oraz pomarańczowe. Różowe kwiatki oraz liczne śnieżynki.

Strony mają wymiary 21/21 cm

ZOBACZ FILM Z KSIĄŻECZKĄ WIEJSKA

WIEJSKA

Książeczka posiada długie zapięcie na rzep, można dzięki niemu przymocować Bejbika do wózka, torebki, czy fotelika w samochodzie. Zapięcie ma wszytą grubą gumę, łatwo się rozciąga. 

Kolor i wzór bawełny może być inny, nieco zbliżony do tego na zdjęciach. Może to wynikać z ustawień monitora, na którym oglądasz zdjęcia, lub też z braków magazynowych niektórych wzorów bawełny. 

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: