WYSYŁKA W CIĄGU 24h

Nowy produkt

LUCY

135,00 zł

Więcej informacji

Jesteśmy Bejbik Books!

Naszą misją jest tworzenie mądrych zabawek dla dzieci. 

Zastanawiasz się, co to są mądre zabawki ? To takie, które nie przebodźcowują dziecka, które uczą i bawią jednocześnie. To przemyślane, tworzone z miłością pomoce mamy i taty w walce o jak najlepszy rozwój dziecka.

Miękka książeczka sensoryczna. To idealny prezent dla dziecka, rozwijający wyobraźnie i zdolności motoryczne. Interaktywne strony z wesołymi zwierzakami, wykonanych z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości zapewni zabawę na dłuższy czas. Książeczki Bejbika pochłoną dziecko, ucząc kreatywności i skupienia oraz umiejętności przydatnych w codziennym życiu. 

Książeczka LUCY specyfika:

1. hipopotam z dużą kokardą oraz brzuszkiem z siateczki, a w środku liczne dzwoneczki,

2. duża owieczka z tułowiem z małe, puchate pom pony, głowa oraz kokardką na rzep,

3. duża ryba z cekinami,

4. duży kielich kwiatka, a w środku pszczółka na sznureczku, zakończonym kauczukowym koralikiem, chowana w kwiatku - przeciąganie,

5. duży szeleszczący kwiatek z lustrem. 

Strony mają wymiary 21/21 cm

ZOBACZ FILM Z KSIĄŻECZKĄ LUCY

LUCY

Książeczka posiada długie zapięcie na rzep, można dzięki niemu przymocować Bejbika do wózka, torebki, czy fotelika w samochodzie. Zapięcie ma wszytą grubą gumę, łatwo się rozciąga. 

Kolor i wzór bawełny może być inny, nieco zbliżony do tego na zdjęciach. Może to wynikać z ustawień monitora, na którym oglądasz zdjęcia, lub też z braków magazynowych niektórych wzorów bawełny. 

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: