WYSYŁKA W CIĄGU 24h

Nowy produkt

LUCKY

79,00 zł

179,00 zł brutto

-100,00 zł

Obniżka!

Więcej informacji

Jesteśmy Bejbik Books!

Naszą misją jest tworzenie mądrych zabawek dla dzieci. 

Zastanawiasz się, co to są mądre zabawki ? To takie, które nie przebodźcowują dziecka, które uczą i bawią jednocześnie. To przemyślane, tworzone z miłością pomoce mamy i taty w walce o jak najlepszy rozwój dziecka.

Miękka książeczka sensoryczna. To idealny prezent dla dziecka, rozwijający wyobraźnie i zdolności motoryczne. Interaktywne strony z wesołymi zwierzakami, wykonanych z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości zapewni zabawę na dłuższy czas. Książeczki Bejbika pochłoną dziecko, ucząc kreatywności i skupienia oraz umiejętności przydatnych w codziennym życiu. 

Książeczka LUCKY specyfika:

1. domek psa zapinany na rzep. W środku znajduje się Lucky zapinany na rzep, a w koło balony na rzep ze sznureczkami i drewnianymi koralikami,

2. puzzle w kształcie zwierząt,

3. owoce, ich połowy do dopasowania,

4. lokomotywa i wagon. Chmurki koła zapinane na rzep, a w wagonie słonik. Na wagonie tułów słonika,

5. wagony z odpinanymi kołami oraz naszytymi tułowiami zwierząt. W wagon przypisane do nich postacie,ba

6. balony i chmurki, zapinane na rzep oraz guziki. Jeden z baloników jest przesuwany na sznureczku. Wszystkie lementy mają sznureczki. 

Strony mają wymiary 21/21 cm

ZOBACZ FILM Z KSIĄŻECZKĄ LUCKY

LUCKY

Książeczka posiada długie zapięcie na rzep, można dzięki niemu przymocować Bejbika do wózka, torebki, czy fotelika w samochodzie. Zapięcie ma wszytą grubą gumę, łatwo się rozciąga. 

Kolor i wzór bawełny może być inny, nieco zbliżony do tego na zdjęciach. Może to wynikać z ustawień monitora, na którym oglądasz zdjęcia, lub też z braków magazynowych niektórych wzorów bawełny. 

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: