WYSYŁKA W CIĄGU 24h

Nowy produkt

MIŚ MARYNARZ

155,00 zł

Więcej informacji

Jesteśmy Bejbik Books!

Naszą misją jest tworzenie mądrych zabawek dla dzieci. 

Zastanawiasz się, co to są mądre zabawki ? To takie, które nie przebodźcowują dziecka, które uczą i bawią jednocześnie. To przemyślane, tworzone z miłością pomoce mamy i taty w walce o jak najlepszy rozwój dziecka.

Miękka książeczka sensoryczna. To idealny prezent dla dziecka, rozwijający wyobraźnie i zdolności motoryczne. Interaktywne strony z wesołymi zwierzakami, wykonanych z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości zapewni zabawę na dłuższy czas. Książeczki Bejbika pochłoną dziecko, ucząc kreatywności i skupienia oraz umiejętności przydatnych w codziennym życiu. 

Książeczka MIŚ MARYNARZ specyfika:

1. strona główna - miś z szeleszczącymi łapkami, odstającymi uszkami oraz czapeczką ze sznureczkiem, zapinaną na rzep,

2. łódź z dzwoneczkiem, sznurkiem marynarskim oraz kołem ratunkowym,

3. rajska wyspa ze zwierzakami. Rybka ze sznureczkiem oraz wieloryb - chowane w wodzie; sarenka oraz papuga   przyczepiane na rzep, 

4. rybki z otwartymi pyszczkami, w wodzie pełnej koralików, którymi możemy je karmić. Dodatkową zabawą mogą okazać się glony 3D,

5. ośmiornica z siateczką, wypełnioną mieniącymi się malutkimi gwiazdkami,

6. wieloryb z miejscem w brzuszku,

7. duża rybka na sznureczku, chowająca się w fale. Można nią karmić wieloryba ze strony nr 6,

8. zwierzęta morskie do dopasowywania, przymocowane do sznureczków. Dodatkowo na stronie przyszyte zostały tasiemki oraz tiul w różnych kolorach.

9. podmorski wrak statku z siateczki, wypełnioną złotem oraz żagiel z dziurkami, przez które przekładamy kauczukowe koraliki. Dodatkową atrakcja są mini rybki oraz odstające glony.

Strony mają wymiary 16/16 cm

ZOBACZ FILM Z KSIĄŻECZKĄ MIŚ MARYNARZ

MIŚ MARYNARZ

Książeczka posiada długie zapięcie na rzep, można dzięki niemu przymocować Bejbika do wózka, torebki, czy fotelika w samochodzie. Zapięcie ma wszytą grubą gumę, łatwo się rozciąga. 

Kolor i wzór bawełny może być inny, nieco zbliżony do tego na zdjęciach. Może to wynikać z ustawień monitora, na którym oglądasz zdjęcia, lub też z braków magazynowych niektórych wzorów bawełny. 

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: