WYSYŁKA W CIĄGU 24h

Nowy produkt

AZOREK

49,00 zł

129,00 zł brutto

-80,00 zł

Obniżka!

Więcej informacji

Jesteśmy Bejbik Books!

Naszą misją jest tworzenie mądrych zabawek dla dzieci. 

Zastanawiasz się, co to są mądre zabawki ? To takie, które nie przebodźcowują dziecka, które uczą i bawią jednocześnie. To przemyślane, tworzone z miłością pomoce mamy i taty w walce o jak najlepszy rozwój dziecka.

Miękka książeczka sensoryczna. To idealny prezent dla dziecka, rozwijający wyobraźnie i zdolności motoryczne. Interaktywne strony z wesołymi zwierzakami, wykonanych z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości zapewni zabawę na dłuższy czas. Książeczki Bejbika pochłoną dziecko, ucząc kreatywności i skupienia oraz umiejętności przydatnych w codziennym życiu. 

Książeczka AZOREK specyfika:

1. strona główna - piesek z szeleszczącymi uszkami oraz łapkami akuku,

2. piesek z obrożą zapinaną na klamrę oraz dzwoneczkiem i trawą 3D, dodatkowo na stronie znajdziemy kość ze sznureczkiem,

3. puzzle z psem,

4. buda psa zapinana na guzik z gumką, a w środku piesek z głową odpinaną na napę. Do strony załączona jest kostka ze sznurkiem, przyszyta pod lamówką. Dodatkowo na stronie znajdziemy przyszyty guziczek 3D w kształcie jabłka, 

5. przeciąganie kauczukowych koralików przez sznureczki - szyje stworków.

Strony mają wymiary 16/16 cm

ZOBACZ FILM Z AZORKIEM

AZOREK

Książeczka posiada długie zapięcie na rzep, można dzięki niemu przymocować Bejbika do wózka, torebki, czy fotelika w samochodzie. Zapięcie ma wszytą grubą gumę, łatwo się rozciąga. 

Kolor i wzór bawełny może być inny, nieco zbliżony do tego na zdjęciach. Może to wynikać z ustawień monitora, na którym oglądasz zdjęcia, lub też z braków magazynowych niektórych wzorów bawełny. 

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: