Wysyłka w ciągu 24h

Nowy produkt

Zapinanki

Krótka historia o napach, klamerkach, sznurówkach i rzapach.

109,00 zł

255,00 zł brutto

-146,00 zł

Obniżka!

Więcej informacji

Jesteśmy Bejbik Books!

Naszą misją jest tworzenie mądrych zabawek dla dzieci. 

Zastanawiasz się, co to są mądre zabawki ? To takie, które nie przebodźcowują dziecka, które uczą i bawią jednocześnie. To przemyślane, tworzone z miłością pomoce mamy i taty w walce o jak najlepszy rozwój dziecka.

 

Miękka książeczka sensoryczna. To idealny prezent dla dziecka, rozwijający wyobraźnie i zdolności motoryczne. Interaktywne strony z wesołymi zwierzakami, wykonanych z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości zapewni zabawę na dłuższy czas. Książeczki Bejbika pochłoną dziecko, ucząc kreatywności i skupienia oraz umiejętności przydatnych w codziennym życiu. 

 

Każda strona to oddzielna zabawa w zapięcia. 

Pierwsza strona to dopasowywanie kolorów oraz wielkości, czyli nauka proporcji. Dalej królik do złożenia, zapinany na rzepy. Balon - na tej stronie przygotowałam dwa rodzaje zapięć, rzepy oraz zawiązywanie, ubrane w zabawę w dopasowywanie chmurek. Dodatkowo w balonie znajdziemy małego króliczka. 

Zapinanie na guziki, to nasz ulubiona zabawa, zarówno 18 miesięczny syn, jak i 4 letnia córka zupełnie się przy niej zapominają. 

Pacynki w stodole, to przyjemność zabawy samemu, ale też z rodzicem. Kiedy moja córka testowała tego Bejbika, to była jej ulubiona poranna zabawa. Stodoła jest zapinana na sznurek.

W Zapinankach, znajdziemy też przekładanie przez szlufki. To zabawa, która niezwykle rozwija małą motorykę. Poprzez chwytanie pszczółki, po przekładanie jej przez szlufki, ale i odpowiednie ułożenie otworów, by jak najszybciej móc przełożyć przez nie pszczółkę. 

 

Ostatnią stroną jest miś, którego można ubierać i rozbierać poprzez otwieranie małej klamerki. Pod sweterek Misia możemy chować różne skarby.

Strony książeczek mają wymiary 20/20cm i doskonale sprawdzają się w podróży. Są idealne na małe kolanka, a przy tym bezpieczne, bo miękkie.

 

Kolor i wzór bawełny może być inny, nieco zbliżony do tego na zdjęciach. Może to wynikać z ustawień monitora, na którym oglądasz zdjęcia, lub też z braków magazynowych niektórych wzorów bawełny. 

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane

Video

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: