wysyłka w ciągu 24h

Nowy produkt

Zapinanki

Krótka historia o napach, klamerkach, sznurówkach i rzapach.

129,00 zł

Więcej informacji

Książeczka zapinanki jest dedykowana dla dzieci powyżej 1,5 roku życia. Każda strona to oddzielna zabawa w zapięcia. 

Pierwsza strona to dopasowywanie kolorów oraz wielkości, czyli nauka proporcji. Dalej królik do złożenia, zapinany na napy. Każda łapka, głowka, tłów mają oddzielne kolory napów, zatem układanie nie będzie takie proste. Balon - na tej stronie przygotowałam dwa rodzaje zapięć, napy oraz zawiązywanie, ubrane w zabawę w dopasowywanie chmurek. 

Zapinanie na guziki, to nasz ulubiona zabawa, zarówno 18 miesieczny syn, jak i 4 letnia córka zupełnie się przy niej zapominają. 

Pacynki w stodole, to przyjemnośc zabawy samemu, ale też z rodzicem. Kiedy moja córka testowała tego Bejbika, to byął jej ulubiona poranna zabawa.

W Zapinankach, znajdziemy też przekładanie przez szlufki. To zabawa, która niezwykle rozwija małą motorykę. Poprzez chwytanie pszczółki, po przekładanie jej przez szlufki, ale i odpowiednie ułożenie otworów, by jak najszybciej móc przełożyć przez nie pszczółkę. 

Ostatnią stroną jest miś, którego można ubierać i rozbierać poprzez otwieranie małej klamerki. Pod sweterek Misia możemy chować różne skarby.

Strony książeczek mają wymiary 20/20cm i doskonale sprawdzają się w podróży. Są idealnena małe kolanka, a przy tym bezpieczne, bo miekkie.

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane

Video

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: