Zrealizujemy to zamówienie w 24h

Nowy produkt

A Tiny Hippo

To Bejbik Book dla najmłodszych. Jeśli szukasz innego niż wszystkie, a zarazem mądrego prezentu, który towarzyszyć będzie dziecku przez wiele lat, znalazłeś go!

49,50 zł

165,00 zł brutto

-70%

Obniżka!

Więcej informacji

Jesteśmy Bejbik Books!

Naszą misją jest tworzenie mądrych zabawek dla dzieci. 

Zastanawiasz się, co to są mądre zabawki ? To takie, które nie przebodźcowują dziecka, które uczą i bawią jednocześnie. To przemyślane, tworzone z miłością pomoce mamy i taty w walce o jak najlepszy rozwój dziecka.

Książeczki Bejbika sprawią, że Twoje dziecko polubi podróżowanie, czy też wizytę z rodzicem, np. w urzędzie, czy lekarza. Ty za to, będziesz mogła w spokoju wypić ciepłą kawę i zająć się sobą.

Gwarantujemy Ci, że ta książeczka zatrzyma Twoje dziecko na długo. Zabawa ze sznurówką w wyzwaniu poszukiwania biedronki, odpinanie i zapinanie policzków misia, karmienie krokodyla i wreszcie, zabawa typowo manualna, zapinanie klamerek. Możesz zapiąć je jak tylko chcesz, połącz je w dowolne pary. 

Podejmujemy ogromne starania, by materiały których używamy, były bezpieczne w kontakcie z dzieckiem. Bawełna pochodzi od polskich producentów, posiada wszelkie certyfikaty oraz EcoTex. Filc sprowadzamy z Europy, badź USA. W swoim składzie posiada wełnę i jedwab. Nie używamy filcu chińskiego, który w swoim składzie posiada tylko sztuczny poliester. 

A Tiny Hippo:

1. Strona główna to hipopotam z otwieraną buzią,

2. Rybki na tasiemce, z kieszonką,

3. Krokodyl z buzią na suwak,

5. Kwiatek otwierany za pomocą sznurówki oraz biedronka z piszczałką,

6. Miś z policzkami na guziki oraz ruchomymi powiekami.

 

Wymiary książeczki to 20/20 cm

 

UWAGA!

Sprawuj nadzór nad dzieckiem w czasie zabawy.

Sprawdzaj stopień zużycia zabawki. Jeśli stwierdzisz brak elementu,

lub jego znaczne zużycie, wymień element na nowy.

 

 

Kolor i wzór bawełny może być inny, nieco zbliżony do tego na zdjęciach. Może to wynikać z ustawień monitora, na którym oglądasz zdjęcia, lub też z braków magazynowych niektórych wzorów bawełny. 

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: