WYSYŁKA W CIĄGU 24h

Nowy produkt

Tup-Tup

69,00 zł

129,00 zł brutto

-60,00 zł

Obniżka!

Więcej informacji

Jesteśmy Bejbik Books!

Naszą misją jest tworzenie mądrych zabawek dla dzieci. 

Zastanawiasz się, co to są mądre zabawki ? To takie, które nie przebodźcowują dziecka, które uczą i bawią jednocześnie. To przemyślane, tworzone z miłością pomoce mamy i taty w walce o jak najlepszy rozwój dziecka.

 

Miękka książeczka sensoryczna. To idealny prezent dla dziecka, rozwijający wyobraźnie i zdolności motoryczne. Interaktywne strony z wesołymi zwierzakami, wykonanych z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości zapewni zabawę na dłuższy czas. Książeczki Bejbika pochłoną dziecko, ucząc kreatywności i skupienia oraz umiejętności przydatnych w codziennym życiu. 

 

Tup-Tup to inna wersja książeczki Tuptuś. 

Na stronie głównej znajdują się szeleszczące płatki kwiatka i grzechotka. Ryby na następnej stronie chowają się za trzema falami różnej wysokości, a same ryby mają tiulowe ogonki. Krokodyl zjadający rybki, ma buzie odpinaną na napę. Za to na następnej stronie znajduje się żaba z buzią na suwak, z którego wyjmujemy dłuuuuugi język i łapiemy muchę. Odpinany na guzik liść, ryby i inne. Biedronka to HIT. Zamykanie kwiatka za pomocą sznurówki, przekładanie jej przez oczka i piszczałka. 

 

 

Książeczka posiada długie zapięcie na rzep, można dzięki niemu przymocować Bejbika do wózka, torebki, czy fotelika w samochodzie. Zapięcie ma wszytą grubą gumę, łatwo się rozciąga. 

 

 

 

Kolor i wzór bawełny może być inny, nieco zbliżony do tego na zdjęciach. Może to wynikać z ustawień monitora, na którym oglądasz zdjęcia, lub też z braków magazynowych niektórych wzorów bawełny. 

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: