741

WYSYŁKA W CIĄGU 5 dni

Nowy produkt

Leśny Zwierzyniec

Interaktywna książeczka z mnóstwem zwierząt i niezliczoną liczbą zadań interaktywnych.

75,00 zł

165,00 zł brutto

-90,00 zł

Obniżka!

Więcej informacji

Jesteśmy Bejbik Books!

Naszą misją jest tworzenie mądrych zabawek dla dzieci. 

Zastanawiasz się, co to są mądre zabawki ? To takie, które nie przebodźcowują dziecka, które uczą i bawią jednocześnie. To przemyślane, tworzone z miłością pomoce mamy i taty w walce o jak najlepszy rozwój dziecka.

Miękka książeczka sensoryczna. To idealny prezent dla dziecka, rozwijający wyobraźnie i zdolności motoryczne. Interaktywne strony z wesołymi zwierzakami, wykonanych z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości zapewni zabawę na dłuższy czas. Książeczki Bejbika pochłoną dziecko, ucząc kreatywności i skupienia oraz umiejętności przydatnych w codziennym życiu. 

Książeczka Leśny Zwierzyniec :

1. strona główna to duże drzewo z wiewiórką z ogonem 3D, sową chowaną w dziuple, żołędziami zapinanymi na gumeczki oraz liśćmi odpinanymi na napy,

2. drzewo z liśćmi 3D, dziuplą w której skrywa się sowa z przyszytą gumką. Dodatkowo na drzewie znajduje się gniazdo z małymi ptaszkami oraz dzięciołem. Na stronie znajdziesz wiele skrytek, gdzie można chować zwierzaki. Kwiatki ze szlufkami, przez które można przekładać pszczółkę, która ma swoje miejsce w ulu w formie kieszonki. Jednak to nie wszystko! Na tej stronie znajdziesz również koszyczek z czerwonym X i zielonym ptaszkiem. Do koszyczka dołączone są 4 grzyby, jadalne i nie jadalne.

3. tutaj również drzewo z liśmy 3D, rzeczkę z trawą, która prowadzi do otwieranego za pomocą suwaka-jeziorka. W jeziorku znajdują się ryby w różnych kolorach. Tutaj znajduje się również otwierana za pomocą zawiązywanego sznurka zakończonego koralikami- jaskinia. A w niej znajdziesz niedźwiedzia z miejscem na paluszki twojego maluszka. Dodatkowo znajdziesz również drewienka, obgryzione prze bobra, które możesz chować w dowolne miejsce w trawie, czy licznych krzakach,

4. Ostatnia strona to duże drzewo z dziuplami, w które schowasz lisa, bobra, jeża, sarnę, zająca i wiele innych. Stronę urozmaicają pnącza i liście 3D. Każda dziupla zapinana jest na gumkę. 

Leśny Zwierzyniec to książeczka wprost naszpikowana zabawami. Mnogość zapinek, nap, zwierzątek, zaskakujących skrytek, zabawi Twoje dziecko w sposób mądry i totalnie niebanalny. Sprawdź jak dzieci szybko nabywają nowych umiejętności za pomocą Bejbików. 

UWAGA!

Sprawuj nadzór nad dzieckiem w czasie zabawy.

Sprawdzaj stopień zużycia zabawki. Jeśli stwierdzisz brak elementu,

lub jego znaczne zużycie, wymień element na nowy.

Kolor i wzór bawełny może być inny, nieco zbliżony do tego na zdjęciach. Może to wynikać z ustawień monitora, na którym oglądasz zdjęcia, lub też z braków magazynowych niektórych wzorów bawełny. 

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: