WYSYŁKA W CIĄGU 24H

Nowy produkt

Sensorek Book

59,00 zł

159,00 zł brutto

-100,00 zł

Obniżka!

Więcej informacji

Sensorek Book, to książeczka dedykowana maluszkom. Jest ona jednak bardziej rozbudowana niż Colourfeel, czy Black&White. Zatem spokojnie zabawi również starsze dziecko. Malec znajdzie w niej ruchome elementy.

Pierwszym z nich jest oczywiście maskotka Sensorek, w którego środku wszyłam piszczałkę. Piesek Akuku, to sprawdzona zabawa z poprzedniej wersji książeczki. Wysuwane i wkładane w kieszonki marchewki, mają dzwoneczki, za to traba słonia rozciąga się, a jego ucho szeleści. Zabawa w zgadywanki, co znajduje sie pod falbankami, to niepozorna zabawa. Nie bez powodu falbanki mają taki sam wzór jak podstawa strony. Potęguje to element zaskoczenia, kiedy pod nimi pojawiają się zwierzątka. Książeczkę zamyka miś z łapkami na rzepy, oraz dzwoneczkami w uszach. 

Sensorek Book to bomba sensoryczna dla Twojego dziecka!

Książeczki Bejbika są idealną zabawką w czasie podróży. Wykonane z miękkich materiałów, nie zrobią dziecku krzywdy podczas zderzenia w trakcie podróży.

Idealne w czasie wizyty u lekarza, w poczekalni urzędu, czy też wtedy kiedy rodzić potrzebuję chwili dla siebie. 

Dzieci bawią się nimi w ciszy i spokoju. To ważne, aby nie stymulować układu nerwowego dziecka dodatkowymi bodźcami. W erze zabawek, grających, poruszających się oraz świecących, a czasem nawet posiadających te cechy jednocześnie. Zabawki takie jak książeczki Bejbika, powodują wyciszenie i naukę nad koncentracją i pełnym skupieniem w czasie zabawy, a w przyszłości nauki.

Szczegóły:

  • wymiary stron 20/20 cm
  • ilość stron 6
  • materiał to mikrofaza zamszowa EcoTex, filc, bawełna EcoTex
  • wypełnienie - kulka silikonowa

Podejmujemy ogromne starania, by materiały których używamy, były bezpieczne w kontakcie z dzieckiem. Bawełna pochodzi od polskich producentów, posiada wszelkie certyfikaty oraz EcoTex. Filc sprowadzamy z Europy, bądź USA. W swoim składzie posiada wełnę i jedwab. Nie używamy filcu chińskiego, który w swoim składzie posiada tylko sztuczny poliester. 

UWAGA!

Sprawuj nadzór nad dzieckiem w czasie zabawy.

Sprawdzaj stopień zużycia zabawki. Jeśli stwierdzisz brak elementu,

lub jego znaczne zużycie, wymień element na nowy.

Kolor i wzór bawełny może być inny, nieco zbliżony do tego na zdjęciach. Może to wynikać z ustawień monitora, na którym oglądasz zdjęcia, lub też z braków magazynowych niektórych wzorów bawełny. 

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: