Wysyłka w ciągu 5 dni

Nowy produkt

Mini Akuku

44,50 zł

89,00 zł brutto

-50%

Obniżka!

Więcej informacji

Książeczki Bejbika uruchamiają wszelkie bodźce sensoryczne. 

Mnogość kolorów zastosowanych w książeczkach to trening wzroku, a różnorodność tkanin i faktur- zmysłu dotyku. Książeczki Bejbika ćwiczą małą motorykę. Odpinanie na napy, rzepowanie, przesuwanie, ćwiczą małe paluszki i przygotowują do trzymania kubeczka, szczoteczki, wspomagają mięśnie palców u ręki. Przygotowują do prawidłowego trzymania długopisu w trakcie nauki pisania.

Jednak książeczki sensoryczne, mają przede wszystkim za zadanie edukować. Książeczka matematyczna uczy logicznego myślenia oraz przewidywania.

Ćwiczenia w niej zawarte doskonale rozwijają umiejętności matematyczne. Wyodrębnienie poszczególnych zbiorów, dostrzeganie ich części wspólnych, dokonywanie analizy wzrokowej - to ćwiczenia grafomotoryczne.

Książeczki Bejbika są idealną zabawką w czasie podróży. Wykonane z miękkich materiałów, nie zrobią dziecku krzywdy podczas zderzenia w trakcie podróży.

Idealne w czasie wizyty u lekarza, w poczekalni urzędu, czy też wtedy kiedy rodzić potrzebuję chwili dla siebie. 

Dzieci bawią się nimi w ciszy i spokoju. To ważne, aby nie stymulować układu nerwowego dziecka dodatkowymi bodźcami. W erze zabawek, grających, poruszających się oraz świecących, a czasem nawet posiadających te cechy jednocześnie. Zabawki takie jak książeczki Bejbika, powodują wyciszenie i naukę nad koncentracją i pełnym skupieniem w czasie zabawy, a w przyszłości nauki.

Szczegóły:

  • wymiary stron 20/20 cm
  • ilość stron 5
  • materiał to mikrofaza zamszowa EcoTex, filc, bawełna EcoTex
  • wypełnienie - kulka silikonowa

Podejmujemy ogromne starania, by materiały których używamy, były bezpieczne w kontakcie z dzieckiem. Bawełna pochodzi od polskich producentów, posiada wszelkie certyfikaty oraz EcoTex. Filc sprowadzamy z Europy, bądź USA. W swoim składzie posiada wełnę i jedwab. Nie używamy filcu chińskiego, który w swoim składzie posiada tylko sztuczny poliester. 

UWAGA!

Sprawuj nadzór nad dzieckiem w czasie zabawy.

Sprawdzaj stopień zużycia zabawki. Jeśli stwierdzisz brak elementu,

lub jego znaczne zużycie, wymień element na nowy.

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane

28 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: