014

Wysyłka w ciągu 24h

Nowy produkt

Książeczka sensoryczna JADĘ BEZPIECZNIE

109,00 zł

129,00 zł brutto

-20,00 zł

Obniżka!

Więcej informacji

Wyjątkowy projekt marek Patulove oraz Bejbik Books!

Quiet book - miękkie książeczki dla dzieci, pełne fantastycznych, sensorycznych doznań to specjalność naszej marki Bejbik Books. Książeczki te idealnie wpisują się w misję bezpiecznej jazdy w foteliku samochodowym, która przyświeca działaniom Patulove.

Wspólnie stworzyliśmy książeczkę, dzięki której będziesz mieć szansę w obrazowy sposób wytłumaczyć dziecku zasady bezpiecznej jazdy w samochodzie:

  • rodzice zapinają pasy przed podróżą,
  • dziecko siada w foteliku i również zapina pasy,
  • logiczna gra, polegająca na przyporządkowaniu rzeczy bezpiecznych podczas jazdy oraz tych stwarzających zagrożenie (nie jemy i nie pijemy w aucie, nie bawimy się twardymi, ostrymi przedmiotami, ale za to możemy przytulać misia lub bawić się miękkimi książeczkami)
  • gwóźdź programu, czyli... ponczo Patulove, które możemy założyć dziecku w foteliku :)!, a potem schować w bagażniku autka :)

Książeczka stwarza masę możliwości do kreatywnej zabawy - postacie rodziców i dziecka oraz ponczo są niezależne i można się nimi bawić zupełnie poza światem książeczki, tworząc wspaniałe historie.

Książeczka uszyta jest z miękkiego filcu, posiada zapięcia magnetyczne, można z nią bezpiecznie podróżować oraz bawić się w każdym innym miejscu!

UWAGA! Kolorystyka poncza wybierana jest losowo i odpowiada kolorystyce poncz znajdujących się w aktualnej ofercie Patulove.

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: